A/V Crestron Otomasyon Sistemleri
A/V Crestron Otomasyon Sistemleri

Crestron

Crestron otomasyon sistemleri 40 yılı aşkın süredir dünyanın lider gelişmiş kontrol ve otomasyon sistemleri üreticisi olan Crestron, modern yaşam biçimi ve iş dünyası için sade ve kapsamlı teknolojik çözümler üretiyor. Ses, video, bilgisayar ve çevresel sistemlerin kontrolü için entegre çözümler sunan Crestron, ticari binalar, üniversiteler, hoteller, hastaneler ve konutlardaki yaşam kalitesini geliştirdiği teknolojilerle artırıyor.

 

Crestron Ev Otomasyonu

Crestron’dan Genel Ev Teknolojisi, ideal konfor ve rahatlığı sunarak evinizdeki tüm teknolojileri düzenler ve kolaylaştırır. Crestron’un ödüllü Genel Ev Teknolojisi Çözümü; perdeleri, ışıkları, sıcaklığı ve ses/video bileşenlerini ayarlamak için odadan odaya yürüme ihtiyacını ortadan kaldırır. İster kullanımı kolay renkli dokunmatik panelden, ister uzaktan kumandadan veya ister özelleştirilmiş bir tuş takımından olsun, tam kontrol her zaman parmaklarınızın ucundadır.

Crestron, tek bir düğmeye dokunarak keyfinize bakmanız sağlıyor. Tek bir düğmeye dokunarak ışıkları kıstığınızı, gölgelikleri kapattığınızı, plazma TV’yi açtığınızı ve favori filminizi başlattığınızı hayal edin. Geriye tek mısır ve soğuk bir içecek almak kalır. Pencere düzeneklerinizi parlamayı azaltmak ve de hassas kumaşları ve sanat eserlerini doğrudan gelen zararlı gün ışığından korumak adına ön zaman ayarları belirlenebilecek şekilde programlayabildiğinizi hayal edin. Gece, siz yürüdükçe koridor ışıklarının otomatik olarak yandığını hayal edin. Kısacası Crestron Genel Ev Teknolojisi deneyiminin yaşam tarzınıza katabileceklerini hayal edin.

Crestron Toplantı Odaları

Toplantı odalarınızdaki, konferans odalarınızdaki veya tüm tesisinizdeki teknolojiyi basitleştirin ve düzenleyin. Crestron’un entegre çözümleri, kurulumun ve pratik kullanımın yanı sıra bakım ve ölçeklendirilebilirliği de kolaylaştırır.
Crestron, sadece dokunmatik bir panel ve kumanda sistemi olmanın çok ötesine geçerek, bilginin merkezi ve küresel kontrolü, yönetimi ve sunumu için tam bir kaynak olmuştur. Işıkları, perdeleri, ekranları, termostatları, ses ve video ekipmanlarını kumanda edin ve otomatikleştirin. Ve bunların hepsini kullanımı kolay sezgisel bir dokunmatik panelden, uzaktan kumandadan veya özelleştirilmiş bir tuş takımından yapın. Ve Crestron’un siz toplantılarınıza odaklanabilesiniz diye teknolojinin kontrolünü eline almasına izin verin.

Crestron Eğitim Kurumları

Müfredatınızı sunmak için DVD’ler, doküman kamerası, internet, akan ortam, PowerPoint ve Excel gibi PC uygulamaları kullanarak sınıfınızda teknolojinin avantajlarının keyfine varın. Sezgisel, kullanımı kolay bir dokunmatik panelden ses ve video ekipmanlarını, ışıkları, perdeleri ve ekranları kumanda edin. Siz öğretmeye odaklanabilesiniz diye, biz teknolojinin kullanımını basitleştiriyoruz. Kontrol etmek, otomatikleştirmek, denetlemek ve yönetmek için Crestron teknolojisi ideal çözümlerdir.

Otel Otomasyonu

Mekândaki mimari ve iç ışıklandırmayı, termostatları, güvenliği, dijital panoyu, ses ve video dağıtımını merkezi olarak izleyin, yönetin ve kumanda edin. Crestron, tüm dünyadaki oteller, kumarhaneler, restoranlar, spor barları ve gece kulüpleri için ilk tercihtir. Merkezi bir ofisten bardaki, restorandaki, lobideki, spadaki ve hediye mağazalarındaki cihazları ve sistemleri kumanda edin. Localardaki, VIP Odalardaki veya Çatı Süitlerindeki otomatikleştirilmiş sistemler ile ideal bir kişiselleştirilmiş lüks sunun. Balo salonlarındaki ses-video sistemlerini, ışıklandırmayı ve iklimi birbirinden bağımsız olarak kumanda edin veya kolay bir işlem ile bütün odaların kontrolünü birleştirin. Crestron yazılımı, oda ve cihaz kullanımını analiz etmek için raporlar üretir, uzaktan teşhis işlemi yapar ve rutin bakımları programlar. Crestron, yegâne tamamen entegre yapı operasyonları ve altyapı yönetim ve kontrol çözümünü sunar.

Yat Otomasyonu

Lüks yatlar, özel jetler ve özel yapılmış otobüsler, evden uzaktaki evlerdir. Yoldayken de, havadayken de, denizdeyken de evinizdeki rahatlığınız ile aynı şık, konforlu ve rahat yaşam tarzının keyfine varın. Koltuğunuzdan kalkmadan favori eğlencenizi arayın, seçin ve oynatın. Işıkları, perdeleri ve sıcaklıkları ayarlayın ve de hatta jakuziyi kontrol edin. İster dokunmatik ekrandan, ister uzaktan kumandadan, ister de özel bir tuş takımından ve hatta iPhone’unuzdan, bütün kontrol parmaklarınızın ucunda. Sadece güzel bir arabirim olmanın çok ötesindeki Crestron sistemleri sağlam ve güvenilirdir, bu nedenle de bu tür mobil ortamlar için idealdir.

Kontrol Odaları

Çoklu ekran uygulamaları kontrolü, kamera kontrolleri, multimedya sunum sistemleri kontrolü, aydınlatmaları, tüm av ekipmanlarını istenilen senaryoda çalıştırın. Kontrol Odalarında teknolojiyi Crestron ile basitleştirin.
Bir konsey odasında oylama, bir mahkeme salonunda kanıt sunumu olsun otomasyonu akıcılık ve işinizi kolaylaştırmak için kullanabilirsiniz. Devlet veya askeri kuruma ait güvenli bir tesis boyunca teknoloji kontrolünü otomatikleştirerek, ihtiyaçlarınızı anlayarak kolay kullanım sağlar. Aydınlatmalar, HVAC, güvenlik kameraları, av ekipmanları her zaman kontrolunüz altında.